Mentorklubi kutsub 1-3 aastat tegutsenud ambitsioonikaid ettevõtjaid osalema

Mentorklubi kutsub 1-3 aastat tegutsenud ambitsioonikaid ettevõtjaid osalema

12. märts 2018

Ootame ettevõtjaid aprillis algavasse ettevõtjate mentorklubisse.  Eelistame  1-3 aastat tegutsenud ambitsioonikaid ettevõtjaid. Sel hooajal on 5 klubikohtumist aprillist novembrini koos Valgama mentorklubi liikmetega. Klubisse on oodata ca 30 osalejat kolmest maakonnast (Võru, Põlva, Valga).

Varasemad osalejad on hinnanud kohtumistel kogemuste jagamist ja üksteiselt õppimist, uute mõttekaaslaste leidmist ning koostöö suurenemist. Hea võimalus on küsida otse koolitajatelt, osalejatelt tagasisidet enda teenuste/toodete kohta, mille läbi on saadud uusi arendusideid ja  kliente.

Mentorklubi võimaldab:

  • saada endale koostööpartneriks kogenud mentor, kellega koos arutada läbi ettevõtte arenguplaanid ning teha olulisi otsuseid;
  • läbida asjalikke koolitusi, mida viivad läbi Eesti juhtivad koolitajad ja eksperdid;
  • õppida edukate ettevõtete kogemustest ja saada nõu mentoritelt;
  • saada uusi tuttavaid ja ideid oma äri arendamisel.

Mentorklubis saab osaleda üks inimene ühe ettevõtte kohta, soovitavalt omanik/tegevjuht.

Mentorklubis osalemine on tasuta (koolitus, majutus, toitlustus), programm ei kata transpordikulu ( va õppereis) klubi toimumise kohta.

Klubis saab iga alustav ettevõtja (mentii ) endale personaalse mentori, kes on abiks ja toeks ettevõtjale seatud eesmärkide saavutamisel.

KAVA

4.-05.aprill  Suur avaüritusMarko Rillo. Toimumiskoht: Pühajärve puhkekeskus
30.-31.mai   Reeglite rikkumine- uued arendusideed- Indrek Maripuu, Toimumiskoht:  Loovusait, Neitsijärve talu, Uibujärve küla, Põlva vald
05.-06.sept  Persoonibränd- Signe VentselToimumiskoht: Kubija hotell-loodusspaa Võrumaal http://www.kubija.ee/
24. -25.okt  Õppereis Raplamaale
Lõpuseminar novembris.

Iga klubikohtumise raames toimub koolitus ning sellele järgneb diskussioon ja aeg mentoritele – mentiidele omavaheliseks suhtlemiseks, kogemuste ja mõtete vahetamiseks.

Registreerimine kuni 22.märtsini. 

Vaata ka: Mentorklubi meelespea 2018

Täiendav info: SA Võrumaa Arenduskeskus, ivi.martens@vorumaa.ee, 5349 7303 või SA Põlvamaa Arenduskeskus  diana.plakso@polvamaa.ee, 527 5899