Võrumaa Arenguagentuuri infokiri – veebruar 2017

Võrumaa Arenguagentuuri infokiri – veebruar 2017

9. veebr. 2017

Kallid koostööpartnerid!

Aasta on alanud nii Eestile, Võrumaale kui Võrumaa Arenguagentuurile hoogsalt ja võtab päevapikkuse edenedes üha pöördeid juurde.
Tuleb huvitav aasta, pööristerohke. Ettevõtluse arengu/arendamise teemad tõusevad üha rohkem esile, omavalitsustele antakse selles osas suurem roll. Kes ja kuidas aasta või paari pärast erinevaid ettevõtluse meetmeid rakendab, seda me veel ei tea. Aga see saab olema kindlasti erinev tänasest ja lõpuks loksub ta paika nagunii, sest lähiaastatel Euroopa Liidu ettevõtluse toetused jätkuvad ja pigem suurenevad.
Võrumaa Arenguagentuur soovib ikka olla nii praegu kui pikemas perspektiivis kompetentne tugev partner ja tegija Võrumaa ettevõtluse, kogukondade ja turismi arendajana ning toetajana.

Sellel aastal ettevõtjaile ja vabaühendustele mõeldud toetusvõimalused on mitmekesised ja rohked. Kutsun siinkohal Võrumaa ettevõtjaid osalema meie poolt korraldatud Koolitusel alustavale ettevõtjale ning Kagu-Eesti mentorklubis. Kohti veel on!
Lisaks korraldab agentuur koostöös Tsentriga 28. märtsil 2017 Tsentris tegutsevatele ettevõtjatele mõeldud INFOPÄEVA erinevatest rahastusvõimalustest. Tulge kohale!
Koostöös kasvame tugevamaks.

Vunki manu!

Taivo Tali,
SA Võrumaa Arenguagentuuri juhataja

INFOKIRI AVANEB SIIN.