RAHASTUSVÕIMALUS EV100 – ka ettevõtjaid oodatakse tegema sünnipäevakingitusi Eestile!

RAHASTUSVÕIMALUS EV100 – ka ettevõtjaid oodatakse tegema sünnipäevakingitusi Eestile!

2. märts 2017

Eestil on tulemas suursugune ja ümmargune tähtpäev – aastal 2018 tähistab Eesti Vabariik oma saja aasta juubelit. Kõik eestlased ja Eesti sõbrad üle maailma on oodatud seda suursündmust tähistama ning tegema Eestile sel puhul kingitusi. Sünnipäevast ja kingitustest saab lähemalt lugeda siit: www.ev100.ee.
EV100 ja KÜSK annavad läbi ühiste taotlusvoorude koos hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused meie ühise Eestimaa suure juubeli tähistamiseks. Kingitusi oodatakse koostööprojektidena, mis kaasavad partnereid piirkondlikult, sealhulgas nii ettevõtjaid, vabaühendustes tegutsejaid, aga ka omavalitsustes või nende asutustes toimetajaid.
Ühele projektile saab toetust küsida kuni 15 000 eurot, mis võib moodustada kuni 70% projekti kogueelarvest. Taotlusvooru kogumaht on 200 000 eurot. Toetatakse kulusid, mis on otseselt seotud projekti elluviimisega.
Taotlusvooruga tahetakse hoogu anda selliste algatuste elluviimisele, mis teevad Eesti elu paremaks ja rõõmsamaks, on kestva väärtusega ja loovad kindlama tuleviku lastele.
Taotlusvoor on kaheetapiline. Esmalt kogub KÜSK 25. aprilliks kingitusideid, seejärel valitakse nende seast 30 parimat ning tehakse nende autoritele ettepanek koostada idee põhjal 15. juuniks korralikud projektid.
Täpsemalt saab vooru tingimuste ja taotlemise kohta infot siit.
TAOTLUSVOORU INFOTUND, KUHU ON OODATUD KA ETTEVÕTJAD, TOIMUB 17. MÄRTSIL KELL 16.00 MTÜ Võluvõru ruumides (Jüri 19a, III korrus). Registreerimine SIIN.