Nupukate lahenduste konkurss – toetus kuni 25000 eurot!

Nupukate lahenduste konkurss – toetus kuni 25000 eurot!

29. märts 2016

Kas mõtled tihti mõne ühiskondliku probleemi peale ja tunned, et motivatsiooni ja kirge sellega tegelemiseks jätkuks, aga päris täpselt ei tea, kust otsast alustada? Või on mure vastupidine – pea kubiseb headest ideedest ja teadmisi on, aga vajad korralikku motivatsiooni ja inspiratsioonilaengut, mille pealt edasi minna? Olgu kuidas on, meil on Sulle lahendus pakkuda. Kutsume Sind inspiratsiooniõhtule 6.aprillil Tallinnasse või 7. aprillil Tartusse!

Tegemist on äsja alguse saanud nupukate lahenduste konkursi raames toimuvate üritustega, kus räägitakse kriitilistest ühiskondlikest probleemidest, leiatakse koos lahendusi ja pakutakse hulganisti inspiratsiooni ja häid näpunäiteid nendega tegelemiseks.
Infopäevadele osalema oled kindlasti ka siis oodatud, kui konkursile tulla ei planeeri!

Vaata edasi Tallinna ürituse kohta: https://www.facebook.com/events/515071195361139/
ja Tartu kohta: https://www.facebook.com/events/1083411115034153/

Ideede esitamise tähtaeg konkursile on 2. mai 2016. Esitajaks võib olla eraisik või organisatsioon, kellel on uuenduslik lahendus teravale ühiskondlikule probleemile. Hea kui idee taga on meeskond, aga tulla saab ka üksi. Hea kui Sul oleks varasem käivitamise kogemus kas era- või vabasektorist, aga ka selle puudumisel ootame Sind kandideerima. Hea kui Sa tunneksid hästi probleemvaldkonda, mida lahendus adresseerib. NB! Selleks, et programmi lõpus toetusele kvalifitseeruda, peab taotlev organisatsioon olema registreeritud MTÜ või SA vormis.

Kuni 6 parimat ideed saavad kolme kuu jooksul osa Heateo Sihtasutuse ja kogenud mentorite toest. Arengukiirendis toimub 4 ühepäevast töötuba kogenud ekspertide käe all, kus arendatakse edasi lahenduste sisu, tegevus- ja finantsmudelit ning omandatakse oskusi oma lahenduse tutvustamiseks erinevatele osapooltele. Kuni 3 meeskonda saavad rahalise toe oma idee elluviimiseks 1,5 aasta jooksul. Tugi ühele ideele Kodanikuühiskonna Sihtkapitalilt on kuni 25 000€.

Täpsemalt saab Nupukate lahenduste konkursi kohta infot siit: http://lahendus.kysk.ee/et