Võtkem osa Võrumaa vabakonna ühisnädalast!

Võtkem osa Võrumaa vabakonna ühisnädalast!

5. aug. 2013

Juba neli aastat on Võrumaa Arenguagentuur korraldanud novembrikuus mittetulundusühenduste aasta suursündmust –  Võrumaa kodanikuühenduste sügiskonverentsi. Teist aastat saab üritus laialdasema kõlapinna – nimelt korraldavad maakondlikud arenduskeskused 24.-30. november vabakondade ühisnädala

Vabakonna ühisnädala keskne eesmärk on pöörata tähelepanu kodanikuühiskonnale ning innustada inimesi ühistegevusele ja koostööle oma elukeskkonnas muutuste loomiseks.

Pöörame inimeste tähelepanu kodanikuühiskonnas au sees olevate väärtuste – usaldus, hoolivus, sallivus, aktiivsus ja julgus – välja toomisele, julgustades inimesi neid omadusi endas arendama.

Vabakonna ühisnädalaga rõhutame kodanikuühiskonna terviklikkust, mis saab teoks nii mittetulundus-, avaliku- kui ärisektoris tegutsevate institutsioonide ja inimeste koostoimes.

Siit ka üleskutse meie maakonna mittetulundusühendustele! Lisaks Võrumaa Arenguagentuuri korraldatavale traditsioonilisele kodanikuühenduste sügiskonverentsile kutsume ühendusi oma üritusi selle nädala jooksul korraldama (avatud uste päevad, seminarid, arutelud, õpitoad jne) ning nädala programmi lisama. Ühenduste üritused saavad turundus- ja teavitustegevuse osaliseks nii maakonna kui ka üle-eestilisel tasandil. Vajadusel pakume tuge ürituse planeerimisel. Huvi korral võta julgesti ühendust evelyn@vorumaa.ee, 525 1750. Oma sündmuse saad registreerida SIIN.

Võrumaal toimuvate Ühisnädala sündmustega saate täpsemalt tutvuda SIIN.

Reg KUSK_uhislogo.jpg(1)vaa logo (1)