Mõttekoda Marju Lauristiniga

Mõttekoda Marju Lauristiniga

12. veebr. 2018

Projekti Kogukonna Kasvulava raames toimub homme, 13. veebruaril kell 16.30-19.30 Navi Seltsimajas mõttekoda koos Marju Lauristiniga teemal „Kuidas muuta koos Eestit paremaks?“

Kogukonna Kasvulava mõttekojad on ellu kutsutud eesmärgiga tuua Võrumaale tuntud Eesti inimesi, et nendega arutleda erinevatel Eestile ja Võrumaale olulistel teemadel. Marju Lauristin on kogenud sotsiaalteadlane ja poliitik, Tartu Ülikooli sotsiaalse kommunikatsiooni emeriitprofessor. Valmistudes Eesti Vabariigi juubelisünnipäevaks, arutleme koos temaga mõttekojas Eesti 100-aastase ajaloo üle, millise riigi oleme nende aastatega üles ehitanud ja mida peaksime kindlasti tegema, et ennast siin riigis edaspidigi hästi tunda ja kuidas saaksime Eestit paremaks muuta.

Projekt Kogukonna Kasvulava on LEADER meetmest rahastatud kaheaastane tegevuskava, mida viivad ellu MTÜ Navi Külaselts koostöös SA Võrumaa Arenduskeskuse ja Loome OÜga.

Mõttekotta tulijatel palutakse end registreerida aadressil: https://goo.gl/forms/S5guzFPYT4WrKJeq2. Osalustasu on 3 eurot.

Lisainfo: Mai Timmi, projektijuht, MTÜ Navi külaselts, tel 5194 1537, mai.timmi@gmail.com