Kutse “Elu kahe maailma piiril” avaüritusele ja väljasõidule

Kutse “Elu kahe maailma piiril” avaüritusele ja väljasõidule

19. juuni 2013

elu-kahe-maailma-piiril-smallLõuna-Eesti kuus maakonda avavad sel suvel külastajatele teekonna “Elu kahe maailma piiril“, mis jutustab loo ühest erilisest paigast Venemaa ja Läti kõrval ning Euroopa Liidu piiril, kuhu veel ei ulatu urbaniseerunud ja suurtööstuslik maailm.

Ootame teid selle teekonna ja Tartu linna kollase akna avamisele 20. juunil kell 18.00 Tartu Raekoja platsile. Kell 19.30 jätkub avasündmus Tartu Loomemajanduskeskuses piduliku vastuvõtu ja Lõuna-Eesti fotonäituse avamisega. 21. juunil ootame Teid põnevale väljasõidule Lõuna-Eestisse kollaste akende marsruudile.

Teekond “Elu kahe maailma piiril” on sündinud kogukondade algatusena ja innustab Lõuna-Eesti linnu ja maapiirkondi edasisele tihedale koostööle. Paigad, mis kõige paremini annavad edasi meie lugu ja väärtusi, tuuakse esile National Geographicu säravkollaste akendega, kutsudes nii omakandi rahvast kui külalisi tegema tutvust Lõuna-Eesti rikkaliku kultuuripärandi, imelise looduse, uuendusmeelsete ettevõtete ja jätkusuutlike lahendustega.

Palume Teie vastust avasündmusel osalemise kohta hiljemalt 12. juuniks 2013

(e-post: riina@piiriveere.ee, tel +372 5560 9980).

Lisainfot leiad SIIT (kutse) ja SIIT (programm).

 

Kohtumiseni!

Anneli Ott 

Võrumaa Partnerluskogu tegevjuht

526 6832, info@voruleader.ee