Kogukondlik pealehakkamine on juba pool võitu – tule ja proovi, kas sinu idee ka päris elus töötab!

Kogukondlik pealehakkamine on juba pool võitu – tule ja proovi, kas sinu idee ka päris elus töötab!

28. märts 2017

Alanud on Võrumaa kogukondlikku koostööd toetav programm, mis ärgitab otsima ja katsetama uusi koostöömudeleid kodanike, ettevõtjate ja omavalitsuste vahel. Sel aastal otsime Võrumaa jaoks uusi võimalusi, kuidas ära lahendada mõni kohalik probleem või leida kasutust seni avastamata ressurssidele. Kas võrokestele omase kokkuhoidva külakultuuri juurde kaasaegset tehnoloogiat kombineerides võiks leida uusi võimalusi siinse elu edendamiseks? Kuidas panna oma nutitelefon nii enda kui ka kellegi teise jaoks tulu tooma?

Aprillis-mais toimuvad kohtumised ja mõttetalgud, kuhu on oodatud kõik aktiivsed kodanikud, ettevõtjad, omavalitsejad, et koos leida uusi ja toimivaid koostöövõimalusi. Eriti oodatud on julged noored. Tuumakamate ideede ümber koondunud pealehakkajad saavad tuge oma idee ellurakendamiseks juba eeloleval suvel. Iga meeskond saab endale mentori ja vajalikud nõustajad.

Esimene kokkusaamine toimub 4.aprillil kell 15 Suure Muna kohvikus. Sel korral on esinejaks Hannes Lents Eesti Jagamismajanduse Liidust ja jagamisettevõtte toitla.com eestvedaja. Juttu tuleb sellest, mis on jagamismajandus, miks see viimastel aastatel nii hoogsalt levib ja kuidas see toimib? Kohtumisele  registreerimine on lõppenud

Edasiste kohtumiste kava:

20.aprillil räägib sotsiaalse ettevõttega E-Dible tänavusel Ajujahi saates oselav Katri-Liis Reimann sotsiaalse ettevõtluse võimalustest ja potentsiaalist tuleviku maailmas.

27.aprillil ja 3.mail toimuvad jätkukoolitused.

Kõik kohtumised toimuvad Suure Muna kohvikus kell 15-19

Lisainfo: Kadri Kangro, 51 07487, kadri@vorumaa.ee