Kagu-Eesti kaugtöövõimalusi tutvustatakse Baltikumi suurimal ärifestivalil

Kagu-Eesti kaugtöövõimalusi tutvustatakse Baltikumi suurimal ärifestivalil

31. jaan. 2020

29.-31. jaanuaril toimuval sTARTUp Day ärifestivalil Tartu Ülikooli Spordihoones tutvustatakse esmakordselt Kagu-Eesti kaugtöövõimalusi.

Põlvamaa Arenduskeskus koostöös Võrumaa Arenduskeskuse ja Valgamaa Arenguagentuuriga on asunud looma Kagu-Eesti kaugtöövõrgustikku, et suurendada Põlva, Võru ja Valga maakonnas töötamise ja ettevõtlusega tegelemise võimalusi.

“See on esmakordne, et me saame tutvustada sellisel ärifestivalil, nagu seda on  sTARTUp Day’, Kagu-Eestis kaugtööks loodavat võrgustikku. Kagu-Eesti on suurepäraste võimalustega kaugtöö tegemise piirkond.  Samas usume, et kui juba tullakse siia tööd tegema ning leitakse eest meeldiv ja looduslähedane elukeskkond, siis tahetakse siia ka elama jääda. Peagi alustab tööd projektijuht, kes hakkab looma ja arendama piirkonnas kaugtööks sobilikke kohti. Meie eesmärk on luua Kagu-Eestist kaugtöö paradiis,” ütles Põlvamaa Arenduskeskuse juht Lennart Liba.

Tartus toimuval Baltikumi suurimal ärifestivalil astub lavale üle 120 esineja ja erinevatest sündmustest võtab osa eeldatavasti umbes 4000 inimest. Festivali programmi on kaasatud neli lava ja osalejatele on avatud üle 40 seminari.

Kagu-Eesti kaugtöövõrgustiku info on leitav aadressil https://tinyurl.com/rdmgfkt

Fotol Kagu-Eesti kaugtöö boks, pildistas Aigi Young.

 Lisainfo: Leevi Lillemäe, Põlvamaa Arenduskeskus, avalike suhete spetsialist, tel 5887 6870, e-post: leevi.lillemae@polvamaa.ee