Europe Direct Võru teabekeskus kutsub kõiki huvilisi Euroopa Filmikohvikusse!

Europe Direct Võru teabekeskus kutsub kõiki huvilisi Euroopa Filmikohvikusse!

24. mai 2018

Europe Direct’i Võru teabekeskus koostöös kultuurimajaga Kannel jätkavad igakuiste filmiõhtute sarjaga „Euroopa filmikohvik“.

13. juunil kell 19.00 linastub Prantsusmaa komöödia “Kõiges on süüdi armastus (Tout le monde debout)” . Režissör: Franck Dubosc, osades: Franck Dubosc, Alexandra Lamy, Elsa Zylberstein.

Filmi süžee keerleb ümber eduka ärimehe Jocelyni, kes on nii egoistlik seelikukütt, et on juba ka ise endast tüdinud. Naiste tähelepanu võitmiseks ei põlga ta ära ühtki vahendit. Et võrgutada noort kaunist medõde, teeskleb ta ratastooliinvaliidi. Neiu aga tutvustab teda oma õele, kes on tõepoolest ratastooliinvaliid.

Siis aga juhtub midagi kummalist. Tunded võtavad võimust, Jocelynist saab omaenda vale pantvang ning tõtt tunnistada on üha raskem.

Filmis “Kõiges on süüdi armastus” on kõike seda, mida me Prantsuse filmides armastame: romantikat, peent võrgutamiskunsti, uskumatult kentsakaid olukordi, millesse peategelane alalõpmata satub. Tuntud komöödianäitleja ja -režissöör Franck Dubosc valib sellest žanrist parima ning paneb kokku särava kõmulise ekraaniloo.

Film on kõigile huvilistele tasuta ja peale seanssi toimub Kandle kohvikus vestlusõhtu koos suupistetega.

Lisainfo: Aigi Young,  Europe Direct keskuse koordinaator, tel 5309 0923, e-post: aigi.young@vorumaa.ee