Europe Direct Lõuna-Eesti Võru teabekeskus ootab pühapäeval keskuse avamissündmusele

Europe Direct Lõuna-Eesti Võru teabekeskus ootab pühapäeval keskuse avamissündmusele

4. aug. 2021

Sel pühapäeval, 8. augustil algusega kell 16:00 Võru Keskväljakul toimub sündmus: „SUVESUMIN ja suvi kestab veel“, mille raames tähistame Europe Direct Lõuna-Eesti Võru keskuse avamist.

Suvesuminal astuvad üles Võru Gümnaasiumi noored. Noorte esitluses kõlavad tuntud pop-hitid nii Eesti kui välismaistelt heliloojatelt, kuuleb laule Raimond Valgrelt ja ABBA repertuaarist. Europe Direct Lõuna-Eesti Võru keskus pakub maitsvat kringlit ja toimub lõbus viktoriin kogu perele. Tantsulise vahepala pakuvad energiat täis JJ Street tantsijad ning kontserdi lõpetab armastatud armeenia päritolu eesti laulja ja laulukirjutaja Stefani akustiline kontsert.

Europe Direct Lõuna-Eesti Võru keskus on osa üle-euroopalisest teabevõrgustikust, mille tegevust Lõuna-Eestis korraldab SA Võrumaa Arenduskeskus.  Keskus pakub ajakohast ja faktilist infot Euroopa Liidu, EL poliitikate ja prioriteetsete teemade kohta tugevdades seeläbi oluliselt sidet ELi institutsioonide ja kodanike vahel. Lisaks info jagamisele on keskusel oluline roll ka erinevate osalusürituste korraldamisel, nagu näiteks Euroopa tuleviku konverents, filmikohvikud või EL temaatilised koolitunnid.

Rohkem infot saad lugeda Võrumaa Arenduskeskuse kodulehelt.

Sündmus toimub koostöös Europe Direct Lõuna-Eesti Võru keskuse ja Võru lastefestivaliga ning on kõigile tasuta.

Lisainfo:
Aigi Young
Europe Direct Lõuna-Eesti Võru juhataja
aigi.young@vorumaa.ee
tel. 5309 0923