Ajujaht ootab äriideid 25. oktoobriks!

Ajujaht ootab äriideid 25. oktoobriks!

22. okt. 2015

Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht ootab ideesid kuni 25. oktoobrini.

Viimase kolme hooaja statistika põhjal saab öelda, et kõige rohkem ideid on laekunud IKT kategooriast, kuid ideed on oodatud kõikidest valdkondadest – nii sotsiaalse ettevõtluse kategooriast, traditsioonilistest tööstusharudest kui disainivaldkonnast. Näiteks ülemöödunud nädalal toimunud Tartu esitlusvõistluse võitis gümnasistidest koosnev meeskond Bison, mis tahab pakkuda teklikotte: et kooliõpilaste ja korporantide teklid vormist välja ei läheks. Pärnu esitlusvõistluse võitis Tesselfloor, mis pakub personaliseeritud põrandalahendusi.

Kindlasti on ka Sinul mõni idee töös või tagataskus ootel – anna endale võimalus ja käi see välja!

Pole oluline, kas Sinu idee on verivärske või esimese prototüübi või ehk isegi müügini jõudnud – Ajujahil on osalenud ideid väga erineva valmidusastmega ning oluline pole see, kus sa oled praegu, vaid kuhu sa soovid jõuda. Näiteks 2014 aastal Ajujahi võitnud Timber Diameter ehk tänase nimega Timbeter(.com) alustas ideega ca pool aastat enne finaali Garage48 häkatonil (2 päeva enne idee esitamise tähtaega) – ehe näide sellest, et leides idee alles täna, on sul võimalik tulla Ajujahi võitjaks!

Ajujaht ärgitab sel aastal koostöös SEB pangaga erilise innuga osalema ka sotsiaalseid ettevõtteid. Et kõik osalejad saaksid konkursil edu saavutamiseks parima võimaliku ettevalmistuse, pakub SEB koostöös Heateo Sihtasutusega ka asjakohast mentorlust sotsiaalse ettevõtlusega alustajatele. Muuhulgas paneb SEB omalt poolt välja rahvusvaheliste kogemustega eksperdi, kes on nõustanud sotsiaalseid ettevõtteid ka väljaspool Eestit.

Ajujaht aitab Sind erinevate koolituste, kogenud mentorite ja laialdase kontaktvõrgustikuga. Ning vähemtähtis pole võimalus parimate hulka välja jõudes saada osa 60 000 eurosest auhinnafondist ning teha oma toode või teenus nõutuks teleekraani vahendusel. Lisaks toetab Võru maakond omalt poolt parimat edasi jõudnud Võrumaa ideed rahalise preemiaga.

Pane oma idee kirja siin:

http://www.ajujaht.ee/osale või uuri lisa Facebookist.

ajujaht